Spotkania Plenerowe

Nasza firma specjalizuje się w przygotowywaniu imprez plenerowych – zarówno dla klientów indywidualnych jak tez dla firm.

W tak pięknie położonym w lasach sopockich obiekcie jakim jest Borodziej,  możemy zorganizować dla Państwa kameralne rodzinne spotkanie lub imprezę firmową nawet dla grupy 400 osobowej.

 

Na stronie znajdziecie Państwo przykładowe warianty menu , które są naszymi wstępnymi propozycjami

i łącznie z listą dań mogą okazać się pomocne przy komponowaniu menu spełniającego Państwa oczekiwania.

 

W ramach przygotowania spotkania zajmujemy się nie tylko częścią gastronomiczną , dbamy również o oprawę muzyczna spotkania . Dysponujemy sprzętem muzycznym  i oferujemy nagłośnienie imprez wraz z zapewnieniem mikrofonów bezprzewodowych i rzutników do pokazów multimedialnych.

 

Możemy dla Państwa przygotować oprawę muzyczna spotkania w postaci:

 

– muzyki z płyt kompaktowych –

– muzyki z płyt kompaktowych z DJ-em-

– muzyki z płyt kompaktowych z DJ-em, z blokiem konkursów i karaoke –

( w zależności od DJ-a )

– muzyki na żywo w wykonaniu zespołów muzycznych – cena do uzgodnienia indywidualnie w zależności od zespołu

 

Organizujemy również różnego rodzaju gry i zabawy – zarówno na spotkania rodzinne jaki i na duże imprezy integracyjne.

 

PODSTAWOWE GRY I ZABAWY

 

 – rzutki

– bulle

– strzelanie z procy do zawieszonego wiadra

– strzelanie z łuku do tarczy

 

GRY I ZABAWY NA SPOTKANIA INTEGRACYJNE

 

Współpracujemy z firmami zajmującymi się profesjonalnie przygotowywaniem oprawy spotkań integracyjnych .Położenie Borodzieja sprzyja organizowaniu gier i zabaw plenerowych takich jak paintball czy  park linowy oraz konkurencji sportowych – gry w siatkówkę lub unihokej.

Szczegółową ofertę znajdziecie Państwo w części dotyczącej imprez integracyjnych .

W zakładce  KONTAKT znajduje się nasz formularz kontaktowy, za pośrednictwem którego można złożyć wstępne zapytanie na temat organizacji spotkania w Borodzieju lub przesłać je  na nasz adres mailowy info@borodziej.com lub info@metrocatering.pl lub info@metrogdansk.pl

 

W maju tego roku otworzylismy nasz nowy  obiekt o nazwie Kalinówka, znakomicie położony na terenie Gdańska przy ulicy Potokowej ( dojazd od ulicy Słowackiego lub od strony osiedla Morena z ulicy Rakoczego ).

Kalinówka jest w stanie pomieścić do 100 osób i ze względu na charakter miejsca polecamy ja szczególnie na spotkania rodzinne takie jak wesela, komunie , chrzciny lub inne spotkania okolicznościowe.

Zapraszamy na stronę www.kalinowka.com.pl gdzie znajda Panstwo galerie zdjec oraz wiele informacji na temat obiektu i organizowanych w nim imprez.

Imprezy plenerowe organizujemy również w każdym miejscu wskazanym przez klienta.